Stel je eens voor dat je werkt voor een bedrijf dat dagelijks impact heeft op de Nederlandse samenleving. Dat je elke werkdag het leven van veel Nederlanders net even iets gemakkelijker maakt. Als je bij ons komt werken, werk je mee aan hèt cloudproduct voor de Nederlandse vastgoedsector dat processen efficiënter en goedkoper maakt door digitalisatie, namelijk de DataRotonde.
Als je bij DataRotonde komt werken, kom je terecht in een kleinschalig, hecht en oprecht team van zo’n 20 collega's. Bij ons bestaan er geen koninkrijkjes. Wij werken allemaal aan hetzelfde doel met de ruggen tegen elkaar: dagelijks ons product verbeteren en zorgen dat het 24/7 beschikbaar is.
Bij ons kun je ervan op aan dat je met innovatieve technologie aan de slag zal gaan. We blijven vernieuwen en innoveren.
Financieel kun je ervan uitgaan dat het gewoon goed geregeld is.
Ben je geinteresseerd om bij DataRotonde te werken? Neem contact op met Nadine via info@datarotonde.